BETADONİS173.COM – GENÇLERBİRLİĞİ, GÜMÜŞLÜKSPOR İLE KARDEŞ KULÜP OLACAKbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği, Gümüşlükspor ile “kardeş kulüp” olma konusunda mutabakata vardı. Sinema ve televizyon sanatçısı Nejat İşler’in de yer aldığı Gümüşlükspor yöneticileri ve teknik heyeti, İlhan Cavcav Tesisleri’nde Gençlerbirliği’ni ziyaret ederek başkan Murat Cavcav ve yöneticilerle bir araya geldi.

Ziyarette Nejat İşler, iki kulübün taraftar profilinin çok benzediğine dikkati çekerek, “Bir gün Gençlerbirliği başkanı olarak sizi de stadımızda ağırlamak isteriz. Gümüşlük’e renk katan bir takım olduk, sizin de çok seveceğinize eminim.” ifadelerini kullandı.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Başkan Murat Cavcav da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Cavcav, “Gümüşlük hakikaten güzel bir yer. Orada sizin gibi değerli insanların katkısıyla futbolun gelişmesi, sevilmesi çok güzel. Bir maçımızda tribünde yer almayı ve kardeş kulübümüzü desteklemeyi çok isterim. Kardeş kulübümüze elbette elimizden gelen desteği vereceğiz.” diye konuştu. Ziyaret anısına İşler ve Cavcav, birbirlerine forma hediye etti.

18 Kasım 2019

Önce kitap okuyorlar, sonra antrenman yapıyorlar!
Trabzon’un Akçaabat Belediyesince açılan ve faaliyetlerine devam eden Futbol Okulu`nda öğrencileri kitap okuma alışkanlığını pekiştirmek için antrenmana başlamadan önce 10 dakika kitap okuyorlar. Çeşitli branşlarda ve yaşlardaki öğrenciler, spor eğitmenleri eşliğinde önce zihinlerini ardından da bedenlerini çalıştırıyorlar.
İlgili Haberi Oku
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir