DUMANBET45.COM – ANDRE SANTOS FENERBAHÇE’DE YAŞADIKLARINI ANLATTI! “AZİZ YILDIRIM SEKS PARTİSİ YAPTIĞIMIZI SÖYLEDİ”betpas önerdiğimiz bir sitedir.

2009-2011 yılları arasında Fenerbahçe forması giyen Andre Santos, ülkesi Brezilya’da verdiği röportajda sarı-lacivertli kulüpte Galatasaray derbisi öncesi “seks partisi” yaptıkları ile ilgili iddiaları yanıtladı ve yaşananları anlattı. Yaptıkları eğlencenin seks partisi olmadığını kaydeden Santos, “Lugano’nun doğum günü vardı ve Galatasaray maçından 2 hafta önce bir parti düzenledik. Parti yaptık. İçmeye gittik, sonra parti için bir yer kiraladık ve özel konuklarla parti yaptık. 01:30’da eve gittim. Roberto Carlos ile birlikte ayrıldık” dedi.

“AZİZ YILDIRIM TEHDİT ETTİ”Aziz Yıldırım’ın fotoğraflarla kendilerini tehdit ettiğini de belirten 36 yaşındaki isim, “Fenerbahçe başkanının şehirde her yerde eli vardı, neredeyse şehri kontrol ediyordu. Oteldeki bir adam asansörden inerken, insanlar, misafirlerimiz, kadınlar, erkekler gelirken fotoğraflarımızı çekmiş ve başkana yollamış. Başkan otelde seks partisi yaptığımızı söyledi. Bize de, “Eğer derbiyi kazanmazsanız bunları basına veririm” dedi.
betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir