FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ, COMOLLİ’NİN İSTİFASI SONRASI ÖZELEŞTİRİ YAPTI: HATA YAPTIKbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Fenerbahçe yönetiminin geçen sezonun başıyla birlikte futbolu yeniden yapılandırma projesi kapsamında göreve getirdiği üç yabancı ile yollar ayrıldı. Geleceğin Fenerbahçe’sini yaratmak ve yeni bir futbol kültürü oluşturmak amacıyla A Takım’ın başına getirilen Hollandalı Teknik Direktör Phillip Cocu, alt yapı sorumlusu David Badia ve Fransız Sportif Direktör Damien Comolli beklentileri karşılayamadılar ve büyük bir hayal kırıklığı yaratarak görevlerini bıraktılar.

Yönetici arkadaşları ile geride kalan 1.5 sezonun muhasebesini yapan Başkan Ali Koç‘un bu üç hoca konusunda özeleştiride bulunduğu ve “Türkiye ve Süper Ligi tanımayan Comolli ve Cocu ikilisinin aynı anda takımın başına gelmesi yanlıştı. Yaşanan kötü tabloda ana etken böyle bir adım atmamız oldu. Kısacası hata yaptık” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Comolli’nin transfer seçimlerindeki yetersizliği, Cocu’nun takımın kimyasını bozan çalışma ve sistem stili büyük hedefler koyan Fenerbahçe yönetimini başarısızlığa itti. Gelinen noktada hem üst hem de altyapıdaki tüm yabancılar gönderildi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Ve bir anlamda öze dönüş projesi hayata geçti. Önce teknik direktörlük görevine camiayı ve ligi çok iyi tanıyan Ersun Yanal getirildi. Ardından altyapının başına Badia’nın yerine en az Türkiye kadar yurtdışı ve Alman sistemini de bilen Serdar Dayat geldi. Şimdi ise yeni sportif direktörün seçilmesi söz konusu. Yeni sezona bu pozisyon için bir isim düşünülüyor. Bu ismin Türkiye’yi, dünyayı tanıyan yerli biri olacağı ifade ediliyor.

(Skorer)

Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumu

Restbet370.com

betboo550.com son giriş adresi bu oldu şimdi.You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir