LİDYABET176.COM – ABDULLAH AVCI: ÜLKE PUANI AÇISINDAN OLMASI GEREKEN OLDUbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5’inci maçında Slovakya temsilcisi Bratislava’yı 1-0 geriye düştüğü mücadelede 2-1 mağlup etti. Siyah beyazlılarda teknik direktör Abdullah Avcı mücadeleyi değerlendirdi.

İşte Avcı’nın açıklamaları:

‘5’İNCİ MAÇTA 2 SARI KART GÖRDÜM’

“Prestij ve ülke puanı açısından olması gereken oldu bugün. Taraftar bize çok olumlu etki yapıyor. Pazartesi akşamı onların inanılmaz desteğiyle birlikte karakter koyan bir takım olmamız lazım. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Bugün 7 veya 9 puanımız olabilirdi. Avrupa’da 5’inci maçımız ve 2 sarı kart gördüm. Hepimiz ligimizde maçlar kaybedince hakemleri eleştiriyoruz, biraz da buranın üstünden konuşulması daha güzel olur. Hakemle ilgili konuyu böyle bitireyim.‘SONUNA KADAR KARAKTER KOYMAK ÖNEMLİYDİ’

”İlk yarıda oyun üstünlüğü yine vardı ama ön tarafta hareketsizdik. İkinci yarıda yapılan değişikliklerle oyunun son 30 dakikalık bölümünde taraftarın da tamamen içine girdiği daha baskılı ve inanılmaz hızlı bir oyun vardı. Sonuna kadar karakter koyarak vazgeçmemek çok büyük ölçüde önemli olanydi. Ülke puanı açısından da çok büyük ölçüde önemli olanydi.
betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir