betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


MARKOBET35.COM – ERSUN YANAL: ‘KAMUOYUNUN TAKDİRİNE BIRAKIYORUM…’betpas önerdiğimiz bir sitedir.Süper Lig’de 17. haftanın ve devrenin kapanış maçında Fenerbahçe, deplasmanda Çaykur Rizespor’u 2-1 mağlup etti. Yanal maçı değerlendirirken “İlk ve son maçları oynamak zordur. Kolay bir gece olmadı. İstediğimiz oyunu rakibe kabul ettirsek de etkili bir oyun olmadı. İstediğimiz puanı aldık. Rakip takım sert oynadı. Rakibin yaptığı faulleri ve hakem kararlarını kamuoyunun takdirine bırakıyorum” dedi.

‘Skor her zaman haklıdır!’

Yanal şampiyonluk söylemini yenilerken “Biz doğruları yapmaya çalışan bir kulübüz. Ligi en iyi şekilde zirvede kapatmak istiyoruz. Biz şampiyon olacağız. Futbolun doğrularını yaparak olacağız. Sezon başından bu yana oynadığımız oyunun takdirini alamasak da skorun takdirini aldık. Skor her zaman haklıdır!” diye konuştu.

29 Aralık 2019MAÇ SONUCU | Çaykur Rizespor 1-2 Fenerbahçe
Çaykur Rizespor Fenerbahçe maçı ile Süper Lig`de hem 17. hafta, hem de sezonun ilk yarısı geride kaldı. Fenerbahçe rakiplerinin galibiyetle kapattığı haftada deplasmanda 2-1 kazandı ve devreyi 31 puanla 4. sırada noktaladı. Kanarya iki şık golle galibiyete uzandı.
İlgili Haberi Oku

Transfer sorusuna, “Her zaman transfer çalışmalarının içerisindeyiz. Ayın 6’sı akşamında herkese yemek yiyip, basın toplantısı yapacağız. Transferleri o zaman konuşuruz” yanıtını veren Yanal, “6 Ocak’ta bir basın toplantısı yapacağız. Bu maçın önüne geçmemesine adına o zaman konuşuruz. Ayrıca derbi aşaması sonrasında başkanımızın açıklaması üzerine benim bir açıklama yapmam doğru olmaz” ifadelerini kullandı.

MARKOBET35.COM – ERSUN YANAL: ‘KAMUOYUNUN TAKDİRİNE BIRAKIYORUM…’
10 Comments on MARKOBET35.COM – ERSUN YANAL: ‘KAMUOYUNUN TAKDİRİNE BIRAKIYORUM…’ 1. 404 Not Found<br />

  404

  Not Found

  The resource requested could not be found on this server!


  Proudly powered by LiteSpeed Web Server

  Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*