MODABET114.COM – ANTALYASPOR’DAN PFDK DEĞERLENDİRMESİ: ‘ADALET TERAZİSİ EŞİT TUTULANA KADAR…’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliğinin, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Antalyaspor Kulübünün PFDK’ye sevk edilmesine, kulüpten yapılan açıklamayla tepki gösterildi. “Adil yönetim istediysek, kendimiz için değil, Türk futbolu için istedik” denilen açıklamada, “Sahadaki adalet terazisi eşit tutulana kadar doğru bildiklerimizi söylemekten vazgeçmeyeceğiz” ifadesine yer verildi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Antalyaspor olarak dün haklı tepkimizi ortaya koyduğumuz açıklama nedeniyle, hem kulübümüzün hem de başkanımız Ali Şafak Öztürk’ün Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna sevk edildiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da uğradığımız haksızlıklar karşısında susmayacağımızın, haklı tepkimizi ortaya koyacağımızın ve camiamızın hakkını hiç kimseye yedirmeyeceğimizin bilinmesini isteriz” denildi.

27 Kasım 2019

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk PFDK`ya sevk edildi
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk resmi internet sitesinden yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK`ya sevk edildi.
İlgili Haberi OkuYou may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir