PRİVEBET71.COM – ERSUN YANAL: EVET BEN SUÇLUYUM, BU TEPKİSİZLİĞİ KABUL EDEMEMbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Demir Grup Sivasspor’a 3-1 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Basın toplantısında maçı değerlendiren Yanal, “Tepkiyi veremedik, Fenerbahçe’deki arkadaşlarımıza demek ki bunu öğretemedik. Fenerbahçe, bu oyunu oynarken her an her maçta bu tepkiyi göstermeliydi, bunu göstermedik. Başta ben olmak üzere, tüm arkadaşlarımız zarar vermeyecek tüm önlemi alırız. Bugün oluşan sonucu bu tepkisizlikle nitelendiriyorum. Geçen haftayı gördünüz, tepki buydu, Fenerbahçe bunu yapmalı” dedi.

“FENERBAHÇE GERİ DÖNÜŞ YAPABİLİR”

Beşiktaş derbisiyle ilgili görüşü sorulan Fenerbahçe’nin hocası, “Bir maç daha oynayacağız, Fenerbahçe her türlü tepkiyi gösterebilir ve geriye dönüş yapabilir. Fenerbahçe büyüklüğü başka büyüklük. Bunu sahada oynadığımız oyunla, rakamlarla, istatistiklerle birçok noktada görüyoruz. Diğer takımlar da puan kaybı yapacaklar ve yapıyorlar da” cevabını verdi.15 Aralık 2019

Ali Koç`tan olay sözler: Fatih Terim`den daha çok korunan hoca yok
Fenerbahçe`nin Sivasspor`a 3-1 mağlup olduğu maçın ardından stat çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulunan Ali Koç, Fatih Terim ile alakalı gelen bir soru üzerine; “Fatih Terim`den daha çok korunan bir hoca yoktur spor basınında“ ifadelerini kullandı.
İlgili Haberi Oku

“EVET BEN SUÇLUYUM”

Maçı değerlendiren Yanal, “Bizim tepkisizliğimizden dem vuracağım. Evet, ben suçluyum. Berabereyken, mağlupken, hakemin kararını tartışırken, oyuncuların tepkisizliği olamaz. Bunu öğretememişiz, bu tepkisizliği kabul edemem” dedi.

“KİMSENİN ZARAR VERMESİNE MÜSAADE ETMEM”

Ersun Yanal, “Ben ve bizim gibi çalışanlar da başta olmak üzere, kimsenin Fenerbahçe’ye zarar vermesine müsaade etmem” diyerek sözlerini noktaladı.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. sultanbet GÖKAY dedi ki:

    bahis siteleri kaçak iddaa restbet güvenilir mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir