RESTBET339.COM – SON DAKİKA! TFF HARCAMA LİMİTİNDE GERİ ADIM ATTI…YÜZDE 30 ORANA DÖNÜLDÜ!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı’nda yaptığı flaş değişiklikten vazgeçiyor…

TFF daha önce sitesinden yaptığı açıklamada, Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı’nın ‘Kulüplerin Takım Harcama Limitlerinin Hesaplanması’ başlıklı bölümünde değişiklik yapılarak 2019-2020 sezonu için kabul edilebilir sapma tutarının yüzde 30’dan yüzde 40’a yükseltilmesine karar verildiğini açıklamıştı.

Türkiye gündemini meşgul eden hatta meclise taşınan konuyla ilgili gelen tepkiler yapar yapmaz TFF geri adım attı. Trabzonspor’un şikayeti ve futbol kamuoyunda tartışılan karar ile ilgili federasyon yeniden bir değerlendirme yaparak eski sistem olan %30’luk limite dönme kararı aldı. Talimatnamede yer alan ilgili maddeye göre bu oran 2020-21 sezonu için %15 olarak belirlendi.FEDERASYON RESMİ SİTEDEN KARARI AÇIKLADI!

Flaş karar ile ilgili federasyon resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı. İşte TFF’nin son kararı ile ilgili yayımladığı açıklama metni:

”Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Riva’da bugün yaptığı toplantıda, Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı’nda yapılan değişiklikleri, kulüplerin mutabakat sağlayamaması üzerine yeniden gözden geçirmiş ve Talimat’ın, 9 Aralık 2019 tarihinde “Kulüplerin Takım Harcama Limitlerinin Hesaplanması” başlıklı EK-XII’sinde yapılan değişikliklerin iptal edilerek uygulanmasına karar vermiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygıyla duyurulur.”

 betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

2 Responses

 1. 404 Not Found </cite> <span class="says">dedi ki:</span> </div> <div class="comment-meta commentmetadata"><a href="http://hepsibahisx.com/restbet339-com-son-dakika-tff-harcama-limitinde-geri-adim-attiyuzde-30-orana-donuldu#comment-328"> Ocak 3, 2020, 12:00 am </a> </div> <p><!DOCTYPE html><br /> <html style="height:100%"><br /> <head><title> 404 Not Found<br />

  404

  Not Found

  The resource requested could not be found on this server!


  Proudly powered by LiteSpeed Web Server

  Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir