SAFİRBET315.COM – TÜMER METİN ‘BU KADROYU SİZ YAPTINIZ!’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Galatasaray, Süper Lig 15. haftasında sahasında Ankaragücü ile 2-2 berabere kaldı.

Maçın ardından yorumcu Tümer Metin, TRT Spor’da sarı kırmızılı takımın performansını değerlendirdi. İşte Tümer Metin’in açıklamaları…

“Ocak ifadesi var ya. Oyuncu muhakeme yapmaya başlar kendi geleceği üstüne. Oyuncu hocaya bir şey olmayacağını biliyor. Bu anlamda tedirgin. Bugün Galatasaray kazanmış olsaydı bile aşağı aynı şeyleri söyleyecektim. Oyun bana onu gösterdi. Ezici, üstün bir oyun yok. Mücadele gücü yüksek bir oyun var. Galatasaray takımının fiziki olarak iyi çalışmadığı net.”

“BU KADROYU SİZ YAPTINIZ”“Bu kadroyu ben yapmadım. Bu kadroyu yaparken de kağıt üzerinde hepimiz kabul edelim ki, sezon başında uçar bu kadro dedik. Gidenler, gelenler baktık uçar bu kadro dedik. Yanıldık mı? Ben kendi adıma yanıldım. Hala Ocak’ı işaret ederek inşa yapacağınızı söylüyorsunuz. Çok kolay değil bu. Fatih hocanın kredisi tabi ki var.”

15 Aralık 2019

Spor yazarlarından Galatasaray-Ankaragücü maçı değerlendirmesi
Süper Lig`in 15. haftasında oynanan ve 2-2`lik beraberlikle sona eren Galatasaray-Ankaragücü maçının ardından spor yazarları ve yorumcuları çarpıcı ifadeler kullandı.
İlgili Haberi Oku
betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

2 Responses

  1. sultanbet ESER dedi ki:

    bahis siteleri hadi lan ordan giriş yapamıyorum yeni giriş adresi bozuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir