SON DAKİKA: SÜPER LİG MAÇLARI ERTELENDİ Mİ?betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle birçok ülkede spor müsabakaları ertelenirken, seyircisiz olarak devam eden Süper Lig’in de ertelenip ertelenmeyeceği merak konusu oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, 55 katılımcı ülkeyle yapılan toplantının ardından yaptığı açıklamada ülkemizde tüm önlemlerin alındığını bu kapsamda maçların seyircisiz olarak devam edeceğini belirtirken, “Şu anda alınmış kararda değişiklik yok. Nisan ayının sonuna kadar seyircisiz olarak maçlar devam edecek. Her dakika durum değişebilir. Çok aklı başında olan, çok iyi planlama yapan bir Sağlık Bakanımız ve bir bilim kurulumuz var. Her şarttaki durumda, Türkiye’yi en az etkileyecek kararları alıyorlar. Bizim onlarla sürekli mesaimiz var. Bizim için en önce gelen Türkiye’mizdir! Koordine olarak beraber çalışıyoruz.” sözleriyle ligde henüz bir ertelemenin olmadığını belirtmişti.

Maçların seyircisiz oynanması kararısüpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Tüm Türkiye’de gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısına çevrilmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın corona virüs önlemleri kapsamında açıkladığı 21 maddelik bildiride maçların ertelenmesine dair bir karar çıkmadı.

Futbol camiası, liglerin durumu için tarihi toplantının sonucunu beklerken, Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı yapar yapmaznda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “10 Mart’ta ülkemizde ilk defa bir vatandaşımızda koronavirüs teşhisi konduğunu açıkladık. Sonrasında okulların kapanması, maçların seyircisiz oynanması gibi kararlar aldık. Başkaları, sıra dışı şeyler söyleyebilir. Bizim önem verdiğimiz tek şey insan hayatı.” ifadelerini kullandı.

Koronavirüs kaç can aldı? Hangi ülkede kaç kişi koronavirüs nedeniyle öldü?

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular

Privebet82.com

betboo550 güvenilir giriş adresi bu olarak belirlendi.You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir