betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERTOTOBET0283.COM – İSMAİL KARTAL: ‘BEKLENMEDİK ŞUTLA YENİLDİK…’betpas önerdiğimiz bir sitedir.Süper Lig’in 17. haftasında konuğu Fenerbahçe’ye 2-1 mağlup olan Çaykur Rizespor’da Teknik Direktör İsmail Kartal, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Beklemedikleri bir şutla mağlup olduklarını söyleyen Kartal, “Planladığımız gibi oyunu götürüyorduk. İlk yarıda top ele çarptı ama hakem direkt vuruş verdi. Sonra toparlandık ve çalıştığımız bir gol bulduk. İkinci yarı üçlü orta sahaya döndük, pozisyon vermedik ama kontradan golü atamadık. Uzaktan beklenmedik şutla yenildik” dedi.

29 Aralık 2019

Ersun Yanal: `Kamuoyunun takdirine bırakıyorum…`
Çaykur Rizespor Fenerbahçe maçı işlemi sonrası açıklamalarda bulunan Ersun Yanal, Rakip takım sert oynadı. Rakibin yaptığı faulleri ve hakem kararlarını kamuoyunun takdirine bırakıyorum dedi.
İlgili Haberi Oku‘OYUNUN KARŞILIĞI BU DEĞİLDİ’

Oyunlarının karşılığı olarak bu skor hak etmediklerini söyleyen İsmail Kartal, “F.Bahçe’ye 2-1 kaybettik ama ortadan geçen maçtı. Biz atsaydık, biz kazanabilirdik. F.Bahçe’nin ikinci yarıda pozisyonu yoktu. Taraftarı mutlu etmek istedik, bu oyunun karşılığı bu skor değildi. Şimdi ikinci yarıya hazırlanacağız, F.Bahçe’ye de başarılar dilerim” diye konuştu.

SUPERTOTOBET0283.COM – İSMAİL KARTAL: ‘BEKLENMEDİK ŞUTLA YENİLDİK…’
2 Comments on SUPERTOTOBET0283.COM – İSMAİL KARTAL: ‘BEKLENMEDİK ŞUTLA YENİLDİK…’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*