YENİ MALATYASPOR’UN EMEKTAR İSİMLERİ DE TUVALET KAĞIDI SEKTİRDİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Yeni Malatyaspor’un eski futbolcuları da tuvalet kağıdının top gibi sektirerek, ‘evde kal’ mesajının verildiği #10toqueschallenge akımına dahil oldu.

Tüm dünyayı etkisi altına korona virüs salgını nedeniyle kendini karantinaya alan eski ve aktif futbolcular, vatandaşlara “evde kalın” demek için #10toqueschallenge akımı başlattı.

Korona virüs salgını aşaması sonrası birçok ülkede hayat durma noktasına gelirken, sportif faaliyetler de askıya alındı.

Futbol dünyasının tanıdık isimleri ise oluşturdukları #10toqueschallenge akımı ile sosyal medyadan “evde kalın” çağrısı yaptı.Malatya’da ise bu akıma eski futbolcular Orhan Özdemir ve Tuncay Selçuk öncülük ediyor.

Yeni Malatyaspor’un emektar isimleri tuvalet kağıdı ile yaptıkları klas hareketlerle insanlara ‘evde kal’ mesajı verdiler.

Bu akıma daha önce Alex de Souza, Hagi, Felipe Melo, Messi, Falcao ve Luyindama gibi yüksek kalitede isimler katılmıştı. #10toqueschallenge’ın amacı, tuvalet kağıdı rulosunu yere düşürmeden 10 kez sektirmek. – MALATYA

Kaynak: İHA

Sekabet395.com

betboo550.com son giriş adresi bu oldu şimdi.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir